Sıkça Sorulan Sorular

• Satın aldığınız ürünler ürün detay sayfasında belirtilen teslimat tarih aralığında teslim edilir. Satın aldığınız ürünlerin teslimat tarihine "Hesabım" bölümünde “Siparişlerim“ sayfasından da ulaşabilirsiniz.

• Üründe “24 saatte kargoda” yazısı var ise siparişiniz 24 saat içinde kargoya verilir. Bu ürünler “HIZLI TESLİMAT” ürünleridir.

• Sipariş dağıtıma çıktığında kargo firması tarafından SMS ile bilgilendirilirsiniz.

• Kargoya verildikten sonra siparişinizin kargo aşamalarını "Hesabım" bölümünde “Siparişlerim“ sekmesinde bulunan “Kargom Nerede?" linkinden takip edebilirsiniz.
Ödemeyi kredi kartı ve banka kartı ile gerçekleştirebilirsiniz. Kart bilgilerinizi girdikten sonra eğer taksit yapılabilen ürünlerse taksit seçeneklerinden birini seçip alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Kapıda ödeme ve havale yoluyla ödeme seçenekleri bulunmamaktadır.
İade adımları:

1. online-passage.com'da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerim'e“ gidin.
2. “Detaylar” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. "Kolay İade Talebi Oluştur" butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Kargo seçiminizi yapın.
6. Ekranda çıkan iade kargo kodunu not alın. İade kargo kodunuza "Siparişlerim" sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
7. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun. (Her bir teslimat için iade kodu ayrı ayrı alınmalı ve paketler ayrı ayrı hazırlanarak kargoya verilmelidir.)
• Faturanız yoksa aşağıdaki bilgileri boş bir kağıda yazıp iade paketinin içine koyup iadenizi yapabilirsiniz.
    o Ad Soyad:
    o Sipariş No:
    o İade Nedeni:
8. Paketi iade kargo koduyla birlikte seçtiğiniz kargoya 7 gün içinde teslim edin. Kodu vermeniz yeterlidir, ayrıca bir İade adresi belirtmeniz gerekmez. 7 günü geçirdiğiniz durumda yeniden iade kargo kodu almalısınız.
Öncelikle kargo firmasına bildirip ürünün, ambalajın hasarlı olduğunu bildirip tutanak tutmanız lazım. Aksi takdirde ürünün kargoda mı alıcıda mı zarar gördüğüne karar vermemiz olanaksızdır. 
Kargo firmasının tutanağı ile birlikte iade talebi oluşturarak ürününüzü iade/değişim yapabilirsiniz.
Sadece kredi kartı ve banka kartı ile online ödeme yapabilirsiniz.
Yükleniyor...